Сабақ тақырыптары
|
Күні
сағат
саны
|
Оқып-үйренудің негізгі
мақсаттары
|
Оқытуда қолданылатын
әдіс-тәсілдер
|
Бүкіл оқушылар үйрен генін қайдан білесіз? |
Оқып- үйренудің нәтижесі
|
Үйрену мақса-тындағы баға ны қоса, бағалау |
Бәрін қоса есептегенде (дарынды балалар) |
Негізгі дерек көздер |
Unit one.
Step 1. Central Asia Trips.
|
|
Оқушыларға тапсырмаларды орындай отырып, грамматикалық ережелердің ерекшеліктерімен маңыздылығын түсіндіру
Тапсырмалармен жұмыс жасай отырып, сөздік қорларын молайту, тапсырма орындау барысында оқу, жазу, сөйлеу, ойлау қабілеттерін дамыту және өз ойын ағылшын тілінде еркін жеткізе білу қабілеттерін арттыру
|
Кім шапшаң?
«Құрастыр, одан кейін жауабын айт»
«Қарлы жұмбаз»
|
Жеке тапсырмалар
Жұптық тапсырмалар топтық тапсырмалар
Постер қорғау
Білдім, үйрендім, білгім келеді стратегисы
|
Тапсырмалармен жұмыс жасай отырып, шақтар жөнінде мағұлмат алады
Мағұлмат ала отырып, бір бірінің жұмыстарын тыңдауға, талдауға, бағалауға, бірлесе жұмыс жасауға, қызығушылық танытады.Сөздік қорлары артып, оқу, жазу,сөйлеу дағдылары және сыни ойлау қабілеттері және пәнге деген қызығушылығы артады және грамматикалық ережелермен таныса отырып,жаттығулар орындайды
|
Бірін-бірі бағалау
Бағалау парағы
Ынталандыру
Топтарда өзара бағалау
Екі жұлдыз, бір ұсыныс
|
Деңгейлік тапсырмалар
Кеңейтілген
тапсырмалар
Қалың, жұқа сұрақтар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10- сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016 ж |
Step 2. Adventure Holidays in Kazakhstan. |
|
Оқушыларға тапсырмаларды орындай отырып, грамматикалық ережелердің ерекшеліктерімен маңыздылығын түсіндіру
Тапсырмалармен жұмыс жасай отырып, сөздік қорларын молайту, тапсырма орындау барысында оқу, жазу, сөйлеу, ойлау қабілеттерін дамыту және өз ойын ағылшын тілінде еркін жеткізе білу қабілеттерін арттыру
|
Кім шапшаң?
Құрастыр, одан кейін жауабын айт»
Қарлы жұмбаз»
|
Жеке тапсырмалар
Жұптық тапсырмалар
топтық тапсырмалар
Білдім, үйрендім, білгім келеді стратегисы
|
Тапсырмалармен жұмыс жасай отырып, шақтар жөнінде мағұлмат алады
Мағұлмат ала отырып, бір бірінің жұмыстарын тыңдауға, талдауға, бағалауға, бірлесе жұмыс жасауға, қызығушылық танытады.Сөздік қорлары артып, оқу, жазу,сөйлеу дағдылары және сыни ойлау қабілеттері және пәнге деген қызығушылығы артады және грамматикалық ережелермен таныса отырып,жаттығулар орындайды
|
Бірін-бірі бағалау
Бағалау парағы
Ынталандыру
Топтарда өзара бағалау
Екі жұлдыз, бір ұсыныс
|
Деңгейлік тапсырмалар
Кеңейтілген
тапсырмалар
Қалың, жұқа сұрақтар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10-сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016 ж |
Step 3. Transport of London. |
|
Оқушыларды жаңа тақырыппен, ережесімен таныстыра отырып, өз ойларын еркін жеткізуіне мүмкіндік жасау. Тапсырмаларды орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,оқу, сөйлеу,ойлау қабілеттерін арттыру |
Ассоциация
«Мен саған, сен маған»
Ойлан, ізде, қара
” Қарлы жұмбаз» әдісі
|
Жеке жұмыс жұптық жұмыс
топтық жұмыс
Постер қорғау
Ашық, жабық сұрақтар
|
Тақырыппен таныса отырып, сөйлеу, тыңдау, оқу, жазу дағдылары дамиды сөздік қорлары молаяды. Тапсырмалар орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,сөйлем құрауға, сөйлеуге өз-ойларын еркін айта білуге және бірлесе жұмыс жасауға үйренеді |
Ынталандыру
Жұптарда бағалау
Топтарда өзара бағалау
Бағдаршам
|
Деңгейлік тапсырмалар
Қосымша тапсырмалар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10-сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016 ж |
Step 4.When the earth Erupts.
|
|
. Оқушыларға жаңа тақырыпты таныстыра отырып, өз ойларын еркін жеткізуіне мүмкіндік жасау. Тапсырмаларды орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,оқу, сөйлеу,ойлау қабілеттерін арттыру |
Ассоциация
«Мен саған, сен маған»
Ойлан, ізде, қара
” Қарлы жұмбаз» әдісі
|
Жеке жұмыс жұптық жұмыс
топтық жұмыс
Постер қорғау
Ашық, жабық сұрақтар
Жұмыс парақшалары
Пікірлер
|
Тақырыппен таныса отырып, сөйлеу, тыңдау, оқу, жазу дағдылары дамиды сөздік қорлары молаяды. Тапсырмалар орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,сөйлем құрауға, сөйлеуге өз-ойларын еркін айта білуге және бірлесе жұмыс жасауға үйренеді |
Ынталандыру
Жұптарда бағалау
Топтарда өзара бағалау
«Екі жұлдыз, бір ұсыныс»
Бағдаршам
«Басбармақтар»
|
Деңгейлік тапсырмалар
Қосымша тапсырмалар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10-сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016 ж |
Step 5. Balooning for Fun.
|
|
Оқушыларды
тақырыппен таныстыра отырып, өз ойларын еркін жеткізуіне мүмкіндік жасау. Тапсырмаларды орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,оқу, сөйлеу,ойлау қабілеттерін арттыру
|
Ассоциация
«Мен саған, сен маған»
Ойлан, ізде, қара
” Қарлы жұмбаз» әдісі
|
Жеке жұмыс жұптық жұмыс
топтық жұмыс
Постер қорғау
Ашық, жабық сұрақтар
Жұмыс парақшалары
Пікірлер
|
Тақырыппен таныса отырып, сөйлеу, тыңдау, оқу, жазу дағдылары дамиды сөздік қорлары молаяды. Тапсырмалар орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,сөйлем құрауға, сөйлеуге өз-ойларын еркін айта білуге және бірлесе жұмыс жасауға үйренеді |
Ынталандыру
Жұптарда бағалау
Топтарда өзара бағалау
«Екі жұлдыз, бір ұсыныс»
Бағдаршам
«Басбармақтар»
|
Деңгейлік тапсырмалар
Қосымша тапсырмалар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10-сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016 ж |
Unit 2. Step 1. Memory.
|
|
Оқушыларды
тақырыбымен таныстыра отырып,
өз ойларын еркін жеткізуіне мүмкіндік жасау. Тапсырмаларды орындау барысында және зат есім, етістік, сын есімдермен жасалатын жұрнақтарды түсіндіру және жаңа сөздерді байланыстыра отырып,оқу, сөйлеу,ойлау қабілеттерін арттыру
|
Ассоциация
«Ойлан,ізде, тап»
Кім жылдам? Ойыны
|
Жеке тапсырма, жұптық тапсырма, топтық тапсырмалар
Жұмыс парақшалары
Ашық, жабық сұрақтар
|
Тақырыппен таныса отырып, сөйлеу, тыңдау, оқу, жазу дағдылары дамиды сөздік қорлары молаяды. Тапсырмалар орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,сөйлем құрауға, сөйлеуге өз-ойларын еркін айта білуге және бірлесе жұмыс жасауға үйренеді |
Ынталандыру
Жұптық бағалау
Топтарда өзара бағалау
Екі жұлдыз, бір ұсыныс
Бағдаршам
БҮБ түртіп алу стратегиясы
|
Деңгейлік тапсырмалар
Қосымша тапсырмалар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10-сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016 ж |
Step2. Health Freak.
|
|
Оқушыларды туралы тақырыбымен таныстыра отырып, өз ойларын еркін жеткізуіне мүмкіндік жасау. Тапсырмаларды орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,оқу, сөйлеу,ойлау қабілеттерін арттыру |
Ассоциация
«Қарлы жұмбаз»
|
Жеке тапсырма, жұптық тапсырма, топтық тапсырмалар
Жұмыс парақшалары
|
Тақырыппен таныса отырып, сөйлеу, тыңдау, оқу, жазу дағдылары дамиды сөздік қорлары молаяды. Тапсырмалар орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,сөйлем құрауға, сөйлеуге өз-ойларын еркін айта білуге және бірлесе жұмыс жасауға үйренеді |
Сабақ барысында ынталандыру
Жұптық бағалау
Топтарда өзара бағалау
Бағдаршам
БҮБ түртіп алу стратегиясы
|
Деңгейлік тапсырмалар
Қосымша тапсырмалар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10- сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016 ж |
Step 3.Why is sleep important?
|
|
Оқушыларды грамматика бойынша алған білімдерін тексеру.Оқушыларды ағылшын тілі пәніне деген қызығушылығын арттыру |
Ассоциация
«Мен саған, сен маған»
«Бір сөйлем »
«Қарлы жұмбаз»
|
Жеке тапсырмалар
Жұптық тапсырмалар топтық тапсырмалар
Постер қорғау
Білдім, үйрендім, білгім келеді стратегисы
|
Оқушыларды Unit One бөлімі бойынша откен тақырыптар және грамматика бойынша алған білімдерінің нітижесін біледі..Оқушыларды ағылшын тіліне деген қызығушылығы артaды |
Бірін-бірі бағалау
Бағалау парағы
Ынталандыру
Топтарда өзара бағалау
Екі жұлдыз, бір ұсыныс
Бағдаршам
|
Деңгейлік тапсырмалар
Кеңейтілген
тапсырмалар
Қалың, жұқа сұрақтар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10-сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016 ж |
Step 4. Health habits
|
|
Оқушыларды жаңа тақырыппен таныстыра отырып, өз ойларын еркін айта білуге, сөйлем құра білуге мүмкіндік жасау. Тапсырмаларды орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,оқу, сөйлеу,ойлау қабілеттерін арттыру |
Кім чемпион? ойыны
Ойлан, ізде, тап әдісі
Қарлы жұмбаз әдісі
|
Жеке жұмыс жұптық жұмыс
топтық жұмыс
Постер қорғау
Ашық, жабық сұрақтар
Жұмыс парақшалары
Пікірлер
|
Тақырыппен таныса отырып, сөйлеу, тыңдау, оқу, жазу дағдылары дамиды сөздік қорлары молаяды. Тапсырмалар орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,сөйлем құрауға, сөйлеуге өз-ойларын еркін айта білуге және бірлесе жұмыс жасауға үйренеді |
Ынталандыру
Жұптарда бағалау
Топтарда өзара бағалау
«Екі жұлдыз, бір ұсыныс»
Бағдаршам
«Басбармақтар»
|
Деңгейлік тапсырмалар
Қосымша тапсырмалар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10- сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016 ж |
Step5.Food for Thouht.
|
|
Оқушыларға жаңа тақырыпты түсіндіре отырып «Past Perfect Active» грамматикасымен түсіндіре отырып, жаттығулар орындату |
Кім чемпион? Ойыны
Сен маған, мен саған, әдісі
Қарлы жұмбаз? әдісі
|
Жеке тапсырмалар
Жұптық тапсырмалар топтық тапсырмалар
Білдім, үйрендім, білгім келеді стратегисы
|
Грамматикамен таныса отырып, сөйлеу, тыңдау, оқу, жазу дағдылары дамиды сөздік қорлары молаяды. ,сөйлем құрауға, сөйлеуге өз-ойларын еркін айта білуге және бірлесе жұмыс жасауға үйренеді |
Бірін-бірі бағалау
Бағалау парағы
Ынталандыру
Топтарда өзара бағалау
Бағдаршам
|
Деңгейлік тапсырмалар
Кеңейтілген
тапсырмалар
Қалың, жұқа сұрақтар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10- сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016ж |
Unit 3.
Step 1.The Ecological Association
‘Tabigat’
|
|
Оқушыларды жаңа тақырыппен таныстыра отырып, өз түсінгендерін айта алуға және сұрақтар арқылы жауап бере отырып, сөйлеу алуға мүмкіндік жасау. Тапсырмаларды орындау барысында жаңа сөздерді байланыстыра отырып,оқу, сөйлеу,ойлау қабілеттерін арттыру |
Сұраққа жауап бер әдісі
Мен саған, сен маған әдісі
|
Жеке жұмыс жұптық жұмыс
топтық жұмыс
Ашық, жабық сұрақтар
Жұмыс парақшалары
|
Жаттығуларды орындай отырып, сөйлеу, тыңдау, оқу, жазу дағдылары дамиды сөздік қорлары молаяды. Тапсырмаларды орындай отырып,сөйлем құрауға, сөйлеуге өз-ойларын еркін айта білуге және бірлесе жұмыс жасауға үйренеді |
Ынталандыру
Жұптарда бағалау
Топтарда өзара бағалау
Бағдаршам
«Басбармақтар»
|
Деңгейлік тапсырмалар
Қосымша тапсырмалар
|
Білім стандарты, пән бағдарламасы ағылшын тілі 10- сынып. Т.Аяпова, З.Әбілдаева, Ж.Тұтбаева Алматы «Мектеп»2016ж |